ЛСОУ взяла участь у Загальних зборах страховиків-членів МТСБУ

12 квітня 2017 року  у «IQ BUSINESS CENTER» відбулись Загальні збори страховиків-членів МТСБУ. У порядку дня питання про підсумки роботи та звіти органів управління і контролю МТСБУ за 2016 рік.

Учасники заслухали звіт Дирекції та Президії МТСБУ, а також висновки  Ревізійної комісії, розглянули питання про впровадження заходів впливу за недостовірну інформацію, внесену страховиками до ЦБД МТСБУ; внесення змін до Статуту МТСБУ; про стан впровадження «електронного полісу» з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко проінформував учасників зборів, що в 2016 році на території України відбулося 154 556 ДТП, в результаті яких загинуло 3187 людей, 32079 — травмовано. В.Шевченко озвучив показники за внутрішніми договорами страхування у 2015-2016 рр., дані по «Зеленій картці», показав динаміку регламентних виплат бюро та результати першій та другій сесії впровадження «прямого врегулювання». Учасники ознайомились з основними світовими трендами моторного страхування та заходами, які планує МТСБУ провести у 2017 році. Також було розглянуто питання членства в МТСБУ і обрання до складу органів управління та контролю МТСБУ: членів Президії та кандидатів у члени Президії МТСБУ, а також Членів Ревізійної комісії МТСБУ.

В обговоренні виступив Президент ЛСОУ Олександр Філонюк, який привітав всіх присутніх з наступними святами та запропонував обирати Президію, Президента та Ревізійну комісію бюро на засіданні Загальних зборів страховиків-членів МТСБУ.

Учасники загальних зборів страховиків-членів МТСБУ не підтримали зміни в ст. 7 «Права і зобов’язання членів бюро» Статуту МТСБУ, що дозволили б зробити пряме врегулювання обов’язковим для всіх 57 членів бюро.  Ініціативу підтримали лише 23 страховика, це менше половини від присутніх на зборах членів МТСБУ.

Пакетним голосуванням було обрано новий склад президії і ревізійної комісії. В президію МТСБУ увійшли СК «Арсенал-страхування»,  СК «Галицька», «Провідна», «Уніка», «АХА Страхування», НАСК «Оранта» та «Українська страхова група».  Кандидатами в члени президії Бюро були обрані СК «АСКО-Донбас Північний» та «ПЗУ Україна». Членами ревізійної комісії МТСБУ обрано страхові компанії «Просто-страхування», «Український страховий стандарт», «Європейський страховий альянс», «Оранта-Січ» та «ІНГО Україна».

Також Загальні збори членів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) ухвалили рішення щодо асоційованого членства  в бюро двох страхових компаній – «Guardian» і «ПСК-Захід».

Лігу страхових організацій України на заході представили Президент організації Олександр Філонюк, віце-президент ЛСОУ Романа Навальківська та директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова.