Ліга страхових організацій України щиро вітає з днем народження Миколу Яковича Тригуба!

Шановні колеги!

Сьогодні свій 80-й день народження святкує Микола Якович Тригуб — людина, яка стояла у витоків страхової справи в Україні, багато років працювала у страхової галузі!

Микола Якович зробив значний вклад у становлення вітчизняного страхування: за його плечима законодавчі новації – робота над Декретом Кабінету Міністрів України «Про страхування», Законом України «Про страхування» та іншими законодавчими нормативними актами, що створили цивілізовану систему страхування в нашій державі.

Микола Якович має успішний управлінський досвід – це і багаторічна робота Головою Правління НАСК “ОРАНТА”, і керівництво Укрдержстрахом, досвід міжнародної співпраці, в тому числі робота у сфері перестрахування.

Микола Тригуб виростив цілу плеяду справжніх фахівців страхової справи, багато з яких сьогодні обіймають керівні посади у провідних страхових компаніях України.

Всі ми цінуємо особистий внесок Миколи Яковича у розвиток страхування в Україні.

Ліга страхових організацій України сердечно вітає Миколу Яковича та бажає здоров’я, щастя і довгих років життя!

Гарного Вам святкового настрою, нехай кожен день буде радісним, наповнює Вас красою, енергією та натхненням!

За значний внесок у розвиток страхування та з нагоди 80-річного ювілею Ліга страхових організацій України нагородила Миколу Яковича Тригуба Дипломом ЛСОУ.

З повагою,

Президент ЛСОУ

Олександр Філонюк