ЛСОУ – учасник семінару Swiss Re Agro

29 червня 2017 року в Radisson Blu Hotel пройшов  семінар з питань цифрового перетворення Swiss Re Agro. Організатор заходу — компанія «Swiss Re», лідер у галузі перестрахування сількогосподарських ризиків.

В рамках заходу розглядаються питання оцифровки програм у сільському господарстві та страхуванні, інновації та продуктові пропозиції- 2018, статистика ринку сількогосподарського страхування. Також відбувся  тренінг з індексного страхування.

Відкрив роботу конференції Марсель Андрієссе, Віце-президент з майнового андерайтингу, Swiss Re, Швейцарія. Він зупинився на питаннях розвитку сільського господарства та агрострахування, діяльності Swiss Re в Україні та презентував досвід компанії, наголосивши, що представництва Swiss Re, що знаходяться по всьому світу, дозволяють компанії надавати послуги в багатьох країнах. Також серед спікерів семінару Ганс Феен, Роберт Мика, Марко Рагаз та інші визнані фахівців галузі.

У заході взяли участь представники органів державної влади, фахівці з агрострахування і перестрахування, керівники напрямків з агрострахування страхових компаній України та міжнародні експерти. Лігу страхових організацій України представили Президент організації Олександр Філонюк, Віце-президент ЛСОУ Романа Навальківська та представники компаній-членів ЛСОУ.

Ліга страхових організацій України потягом багатьох років активно працює в напрямку агрострахування в Україні. В рамках ЛСОУ працює Комітет з питань страхування ризиків в аграрному секторі, більшість напрацювань якого було включено при розробці профільних нормативно-правових документів.

Фото заходу –  https://www.facebook.com/uainsurcom/