Президент ЛСОУ провів зустріч з експертами General Reinsurance AG

6 липня 2017 року відбулась зустріч Президента Ліги страхових організацій України Олександра Філонюка зі старшим Віце-президентом General Reinsurance AG Міхаелем Тайлмайером та старшим спеціалістом з андерайтингу General Reinsurance AG Анатолієм Цицюрою.

Обговорювались проблеми та перспективи розвитку моторного страхування в Україні. Зокрема, учасники зустрічі розглянули досвід європейських та пострадянських країн, та зазначили необхідність консолідації зусиль у напрямку посилення ролі страхування в Україні та соціальної відповідальності страхового ринку перед споживачами страхових послуг.

Президент ЛСОУ Олександр Філонюк ознайомив учасників зустрічі з поточною ситуацією на страховому ринку України та подякував за давні та успішні партнерські стосунки двох організацій. Також учасники зустрічі проаналізували ситуацію зі збитковістю в моторному страхуванні і  погодилися щодо необхідності застосування механізмів транспарентності.

General Reinsurance AG (АА+) – одна з найбільших у світі перестрахових компаній. General Reinsurance AG є членом групи компаній Berkshire Hathaway,  має найвищі фінансові рейтинги від кожного з головних рейтингових агентств світу: A.M. Best: A++ (Superior); Moody’s Financial Strength Rating: Aa1; Standard & Poor’s Claims Paying Ability Rating: AA+.