ЛСОУ працює в ініціативній групі з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу

Кандидатури для формування нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу можна подавати з 28 липня. Таке рішення підтримали учасники першого засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу, яке відбулось 25 липня 2017 р.

Також учасники засідання обрали Голову та секретаря Ініціативної групи при Держфінмоніторингу, і обговорили організаційні питання з підготовки установчих зборів, а саме: затвердили порядок подання заяв для участі в установчих зборах по формуванню нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу та порядок проведення установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу.

Раніше Віце-президент ЛСОУ Романа Навальківська увійшла до ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу.

Нагадаємо, що членство у Громадській раді є індивідуальним. Кількісний склад Громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб. До складу Громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, відповідно до Типового положення про громадську раду, затвердженого Постановою, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю Держфінмоніторингу, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.