ЛСОУ та ВД «Україна Бізнес» запланували нові спільні кроки

1 серпня 2017 року відбулася зустріч директора департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірини Денисової та керівника департаменту маркетингу Видавничого дому «Україна Бізнес» Олени Цимбал.

Учасники зустрічі зазначили, що сьогодні пріоритет інформаційної політики — висвітлення актуальних тем сьогодення — медичної і пенсійної реформ, агрострахування, необхідність інформування всіх зацікавлених сторін задля активізації діалогу держави і бізнесу. Особливу увагу було приділено питанню підвищення ролі страхування у суспільстві та сприйняття іміджу страхового ринку України в цілому. Серед приорітетних тем визначено: надання безвізу Україні, що передбачає імплементацію євро стандартів до ведення страхового бізнесу, взаємодія із партнерами ЄС, розробка нових фінансових продуктів, розширення географії ведення бізнесу.

Ліга страхових організацій України та Видавничий дім «Україна Бізнес» мають багаторічні партнерські зв’язки. Сьогодні Видавничий дім «Україна Бізнес» активно висвітлює проведення державних змін та перетворень в економіці, політиці, соціально-культурному житті.

За результатами зустрічі прийнято рішення продовжити активну співпрацю та розглянути озвучені пропозиції сторін, а саме: висвітлення знакових подій страхового ринку, експертна оцінка актуальних тем для бізнесу, спільна участь в знакових для бізнесу подіях, широка медійна підтримка страхового ринку в Україні та за її межами, презентація досягнень учасників ринку широкому суспільному загалу.