XVІІ Міжнародний фінансовий форум розпочав свою роботу в Одесі

XVІІ Міжнародний фінансовий форум учасників страхового ринку. , організаторами якого виступили Центр бізнес-стратегій «Перспектива» за підтримки Ліги страхових організацій України, розпочав свою роботу в Одесі.

Офіційну церемонію відкрив Олександр Філонюк, Голова Оргкомітету Форуму, Президент Ліги страхових організацій України, який зазначив, що тематика цьогорічного форуму присвячена сучасному стану фінансового і страхового ринків України та Європи в умовах динамічних змін.  Традиційно Форум дасть можливість обмінятися професійним досвідом, обговорити актуальні питання страхового ринку України, а також розширити коло особистих контактів.

Роботу Форуму розпочала конференція «Фінансовий сектор України в сучасних умовах: нові стратегії розвитку», спікерами якої виступили Максим Поляков, Секретар Комітету ВРУ з питань фінансової політики і банківської діяльності; Руслан Демчак, заступник Голови Комітету  ВРУ з питань фінансової політики і банківської діяльності; Олександр Залєтов, член Національної комісії що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг; Міхаель Брандштеттер, директор департаменту по зв’язках з Центральною та Східною Європою, Австрійський страховий союз; Ірина Мерзлякова, Генеральний директор Білоруської Асоціації страховиків та Віллем Якоб Вестерлакен, Голова Правління Міжнародного страхового консорціуму IIC, Словенія.

Форум, що проходитиме з 13 по 16 вересня 2017 року у Одесі, спрямований на підтримку ефективної інтеграції України в ключові міжнародні фінансові системи, діючи на рівні публічного діалогу та особистих контактів між провідними експертами, бізнесменами і журналістами, набув рівня вагомої міжнародної події в страховій справі.

Основними завданнями Форуму є консолідація діяльності фінансового сектору ринку, розповсюдження передового досвіду та досягнень сучасного менеджменту, обмін новими ідеями та досвідом роботи, ділові зустрічі страховиків і розвиток партнерських відносин.