ЛСОУ взяла участь у XV розширеному з’їздi УСПП

10 листопада 2017 року за участі делегатів від ЛСОУ відбувся XV розширений з’їзд Українського союзу  промисловців і  підприємців.

Ділова спільнота презентувала унікальну програму індустріально-інноваційного розвитку країни «Платформу економічного патріотизму» та закликала владу, відкинувши політичні та особистісні амбіції рухатися у напрямку економічного зростання. Адже загальнонаціональні питання – якості життя громадян, платоспроможності, конкурентоспроможності  виробників –  повинні бути предметом загальнонаціональних пріоритетів.

«Платформа економічного патріотизму» — комплекс рішень щодо покращення податкової політики, запобігання монополізації ринків, гарантування дотримання прав власності і свободи підприємництва в Україні, який має дати 7-8% ріст ВВП вже в найближчі роки.

Виступаючи перед учасниками, президент УСПП Анатолій Кінах звернув увагу на посилення процесів деіндустріалізації та депопуляції в Україні. А це дві найбільш вагомі для вітчизняної економіки та держави в цілому позиції. Зокрема, посилюється трудова (6-7 млн. українців за кордоном) та бізнес-міграція (перенесення невеликих виробництв в Польщу, Угорщину, країни Балтії). Прогноз зростання ВВП в 2017 році складає  2%, що на тлі падіння в 2014 — 2015 роках до 17% загрожує консервацією кризи. Потрібно щонайменше до 6-7% приросту ВВП на рік.

А.Кiнах зазначив, що презентована «Платформа» має в основі пропозиції провідних бізнес-асоціацій України, наукових установ, роботодавців і профспілок та містить першочергові заходи на найближчий період до більш широкого переліку розробленої раніше та постійно оновлюваної Антикризової програми спільних дій влади та бізнесу. З деяких з них вже прийняті урядові рішення: підтримки виробника і експортера, зняття частини санкцій і штрафів із вітчизняних компаній тощо. Про необхідність консолідації навколо «Платформи» говорили і депутати – Л.Козаченко, О.Продан, і партнери УСПП – президент Торгово-промислової палати Г.Чижиков та ін.

УСПП запросила  всі зацікавлені бізнес- та громадські організації, експертів, економістів, всі сторони соціального партнерства  доповнювати своїми пропозиціями «Платформу», долучитись до її обговорення та подальшої реалізації.

В рамках заходу відбулась робоча зустріч Президента ЛСОУ Олександра Фiлонюка та Президента ВГО «Асоціація платників податків України» Грігола Катамадзе. Як вже повідомлялось, Ліга страхових організацій України підтримала приєднання до Платформи «Податки для економічної свободи» та зазначили важливість послідовних системних змін у цих питаннях. Також ЛСОУ на XV розширеному з’їзді Українського союзу  промисловців і  підприємців представили віце-президент ЛСОУ Сергій Тарасов та директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/