Відбулась зустріч Президента ЛСОУ з Керівником Програми IFC «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії»

30 листопада 2017 року відбулась зустріч Президента Ліги страхових організацій України Олександра Філонюка з Лією Сорокою, Керівником Програми IFC «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії».

У ході зустрічі розглядались загальні тенденції та перспективи розвитку агропромислового комплексу України, важливі питання розвитку агрострахування як ключового компоненту підвищення конкурентноспроможності сільського господарства, моделі та шляхи розвитку агрострахування в Україні, світові системи агрострахування з державною підтримкою та без неї.

«Сучасний стан розвитку вітчизняного агрострахування не відповідає своєму основному завданню — управляти ризиками в аграрному секторі для забезпечення стабільності сільськогосподарського виробництва та сталого розвитку аграрного сектору економіки. Тому важливим є опрацювання ефективних моделей агрострахування та адаптація найкращого світового досвіду в Україні», — зазначив у ході зустрічі Олександр Філонюк.

Також сторони обговорили питання подальшої співпраці і визначили низку проблем, вирішення яких можливе спільними зусиллями.