ЛСОУ взяла участь у відкритому засіданні Нацкомфінпослуг

5 грудня 2017 року відбулось відкрите засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Серед питань порядку денного:

— про схвалення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг щодо використання печаток»;

— про доопрацювання розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Вимог до методики розрахунку викупної суми за договором страхування життя».

Доопрацювання розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Вимог до методики розрахунку викупної суми за договором страхування життя» передбачає виключення положення щодо застосування «Вимог до методики розрахунку викупної суми за договором страхування життя» до всіх діючих на дату набрання чинності цим розпорядженням договорів страхування життя. Тобто зазначені Вимоги будуть розповсюджуватися лише на договори страхування життя, укладені після набрання чинності цим розпорядженням.

Також буде виключено положення щодо нарахування і сплати пені, яке було передбачено у «Вимогах до методики розрахунку викупної суми за договором страхування життя», оскільки дане питання не є предметом регулювання даного нормативно-правового акту.

Лігу страхових організацій України на засіданні представив Сергій Тарасов, віце-президент ЛСОУ.