ЛСОУ взяла участь у нагородженні Топ-менеджерів успішних компаній-2017 та переможців міжнародної премії «Репутація операторів ринків і успішних компаній-2017»

У вівторок, 5 грудня 2017 року, стали відомі переможці міжнародної премії «Репутація операторів ринків і успішних компаній-2017» за версією «Альманаху фінансових послуг» та Топ-менеджери успішних компаній-2017 за версією журналу «Фінансові послуги». Урочисте нагородження щорічно проводить давній партнер Ліги страхових організацій України — Видавничий дім «Україна Бізнес».

Номінанти Конкурсу «топ-менеджери успішних компаній 2017» — лідери найбільших компаній України, що пройшли анкетування, експертну оцінку досягнень та були визначені як переможці церемонії нагородження ТОП-менеджерів успішних компаній. Мета проекту — популяризація досягнень вітчизняних компаній, які досягли успіху в минулому році, та працюють на процвітання і благо України. Учасники — лідери компаній, великого, середнього і малого бізнесу України, що користуються фінансовими послугами.

Серед компаній-переможців міжнародної премії «Репутація операторів ринків і успішних компаній-2017» за версією «Альманаху фінансових послуг» страховики-члени Ліги страхових організацій України — СК «ГАЛИЦЬКА», СК «УКРФІНСТРАХ» та СК «ТЕКОМ». Кращими Топ-менеджерами успішних компаній-2017 за версією журналу «Фінансові послуги» стали Михайло Торб’як (СК «ГАЛИЦЬКА», Івано-Франківськ), Галина Ким (СК «УКРФІНСТРАХ», Київ) та Едуард Стась (СК «ТЕКОМ», Одеса).

Мета нагородження переможців міжнародної премії «Репутація операторів ринків і успішних компаній-2017» за версією «Альманаху фінансових послуг» та Топ-менеджерів успішних компаній-2017 за версією журналу «Фінансові послуги» — популяризація та просування іміджу успішної компанії і наданих нею послуг на фінансових ринках України та СНД, консолідація фінансових і бізнесових структур, поширення інформації про найбільш успішних фінансових компаніях України, зарубіжжя та їх позиціонування на національних, міжнародних форумах.

Участь в урочистому заході взяли представники Нацкомфінпослуг, профільних асоціацій, страхових і фінансових компаній, банків, а також компаній середнього і малого бізнесу України. Лігу страхових організацій України  представила Ірина Денисова, директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ.