ЛСОУ привітала ТПП України з 45-річчям!

15 грудня 2017 року ТПП України, у рамках заходів із нагоди 45-річчя створення Палати, провела конференцію «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України».

Учасники розглянули тему нової індустріалізації як моделі економічного розвитку країни, обговорили чому вона необхідна і як її здійснити, які пріоритетні завдання та напрями розвитку  промисловості, що в сучасних умовах глобального ринку зможуть посилити конкурентоспроможність української економіки, які фактори негативно впливають на вітчизняну промисловість або можуть перешкодити її розвитку в майбутньому, якими є можливі перспективи та труднощі майбутньої індустріалізації та за рахунок чого профінансувати нову індустріалізацію.

Участь у конференції взяли представники Уряду України, інших органів державної влади, міжнародних організацій, Комітетів Верховної Ради України, Представництва ЄБРР в Україні, Економічної місії ООН, представники українського та іноземного бізнесу, фінансових і банківських інституцій тощо.

Лігу страхових організацій України на заході представив Президент організації Олександр Філонюк, який привітав ТПП України з 45-річчям успішної діяльності та вручив Диплом ЛСОУ. Президент ЛСОУ подякував президенту ТПП України Геннадію Чижикову та всій команді ТПП за активну співпрацю та наголосив, що Лігу страхових організацій України та Торгово-промислову палату України пов’язують довготривалі успішні стосунки, які розвиватимуться і надалі.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/