ЛСОУ – спікер міжнародної конференції «SUMMIT — DIGITAL INSURANCE»

7 лютого 2018 року Міжнародний фінансовий клуб «Банкиръ» провів Міжнародну конференцію «SUMMIT — DIGITAL INSURANCE. Цифрова трансформація страхових компаній та банків. Вимоги регулятора та очікування споживачів».

Спікером заходу виступив Сергій Тарасов, Віце-президент ЛСОУ, який розкрив тему «Електронне страхування: тенденції розвитку та регулювання». Виступаючи перед учасниками він зазначив, що Україна має потенціал для розвитку цифрової економіки. Але на цьому шляху є певні загрози, як наприклад: переважне залучення українських ІТ-спеціалістів до «цифровізації» іноземних економік, надповільні темпи розвитку української економіки, трудова міграція, недостатній рівень захисту прав інтелектуальної власності, кіберзлочинність. «Для успішного впровадження інновацій і ефективного використовування цифрових технологій страховим компаніям, в першу чергу, необхідно підвищувати рівень довіри і капіталізацію. Крім цього, рушійними силами розвитку електронного страхування є вдосконалення законодавства, зростання економіки та розвиток інформаційно-комунікаційної інфраструктури», — вважає Сергій Тарасов.

Учасники конференції також розглянули теми державного регулювання страхового ринку в епоху цифрових технологій; інновацій у сфері обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів; інформаційної безпеки та боротьби з шахрайством; нових технологій у страхуванні та ін.

Міжнародна конференція «SUMMIT — DIGITAL INSURANCE. Цифрова трансформація страхових компаній та банків. Вимоги регулятора та очікування споживачів» пройшла у партнерстві з «Майкрософт Україна», Лігою Страхових організацій України (ЛСОУ), Нацкомфінпослуг, НБУ (Департамент стратегій та реформування), Департамент інформаційних технологій, Департамент безпеки), Незалежної асоціації банків України (НАБУ), Моторним (транспортним) страховим бюро України (МТСБУ) та ін.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/