ЛСОУ взяла участь у семінарі ОФУ «Із чим фінансовий ринок входить у 2018 рік»

7 лютого 2018 року Об’єднання Фінансових Установ провело семінар «Із чим фінансовий ринок входить у 2018 рік».

Спікерами заходу виступили — Член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов; директор Департаменту регулювання та нагляду за наданням фінансових послуг фінансовими компаніями Нацкомфінпослуг Галина Павленко; начальник відділу пруденційного нагляду Департаменту регулювання та нагляду за наданням фінансових послуг фінансовими компаніями Нацкомфінпослуг Тарас Драган; та експерт із захисту прав споживачів фінансових послуг Проекту «Трансформація фінансового сектору», USAID Тетяна Бурак.

Учасники розглянули нові вимоги до нормативів фінансових компаній та новий порядок складання та подання фінансової звітності через сайт регулятора. Член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов озвучив ключові зміни, що будуть відбуватися на ринку небанківських фінансових послуг у 2018 році. Серед них — удосконалення пруденційного нагляду та подальше приведення вимог до фінансових установ до європейських норм щодо якості капіталу. Також Олександр Залєтов акцентував увагу учасників семінару на двох нових законах. Це закон  про бухгалтерський облік, однією з норм якого є посилення вимог до бухгалтерської служби, та закон про аудиторську діяльність, який встановлює іншу модель нагляду за роботою аудиторів фінансових установ, та підвищує вимоги до проведення аудиту.

У семінарі взяли участь близько 70 учасників – представники фінансового ринку країни. Лігу страхових організацій України представили віце-президент ЛСОУ Сергій Тарасов та директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/