ЛСОУ взяла участь у засідання Комітету захисту прав споживачів фінансових послуг

28 березня 2018 року в  Нацкомфінпослуг відбулось чергове засідання Комітету захисту прав споживачів фінансових послуг Громадської ради при Нацкомфінпослуг.

Учасники засідання погодили проект пропозицій Громадської ради до Нацкомфінпослуг стосовно механізму захисту фінансовою установою прав споживачів та порядку врегулювання спірних питань, що виникають у процесі надання фінансової послуги, а також прийняли рішення про створення експертної групи для розробки пропозицій щодо законопроекту №8055 «Про установу фінансового омбудсмена».

«Створення дієвої і ефективної системи захисту прав споживачів фінансових послуг та чіткого порядку врегулювання спірних питань забезпечить сторони (надавачів і споживачів) симетричною інформацією, що наблизить їх до легшого порозуміння, зменшить кількість скарг, підвищить якість послуг та довіру», — вважає Сергій Тарасов.

Було розглянуто питання про  виконання рішень попереднього чергового засідання від 21.02.2018 р. та про виконання Плану роботи Комітету на 2018 рік.

Участь у засіданні Комітету взяв член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов. Лігу страхових організацій України у Комітеті представляє віце-президент організації Сергій Тарасов.