ЛСОУ взяла участь у конференції «Шлях до економічного прогресу України»

29 березня 2018 року в   Fairmont Grand Hotel Kyiv пройшла Конференція «Шлях до економічного прогресу України». Організатор заходу — ГО «Фундація інноваційного лідерства».

Розпочала роботу Конференції дискусійна панель «Минуле, теперішнє та майбутнє», в ході якої було розглянуто проблеми трансформації економіки України та переосмислення розвитку економіки: зрушення з стагнаційного стану та надання нових стимулів, сучасні підходи до економіки задля економічного прориву, нова модель економічного розвитку.

Продовжила роботу Конференції дискусійна панель «Глобальні економічні потрясіння». Її учасники розглянули світові тренди та Україну в глобальній торгівлі, глобальну проблему міграції; обговорили розуміння характеру сучасних викликів, пов’язаних із виробничими процесами та технікою зовнішньої торгівлі; питання падіння цін на сировину та ріст протекціонізму; та тему мегаміста, як магніту для глобальної економіки та світових талантів.

Під час дискусійної панелі «Індустріальна революція 4.0» було розглянуто такі теми, якфеномен бізнес моделей побудований за принципом «Agile»; промисловість, що працює на таких передових технологіях, як штучний інтелект та блок-чейнд; логістичні постачання Supply Chain; роботизація — прогрес чи новий виклик для людства. Також учасники обговорили чи зможе Україна стати Хабом 4-промислової революції.

У рамках Конференції також було продемонстровано можливості наукової методики Simmulation Wrld—Reality для моделювання розвитку країни.

«На сьогодні відсутня цілісна стратегія економічного розвитку України. Тому зміни, що пропонуються і носять фрагментарний та секторальний характер, не завжди дають бажаний результат. На першому етапі необхідно сформувати у суспільстві чітке бачення розвитку країни, оцінити рушійні та стримуючі сили, здійснити аналіз невикористаних можливостей та загроз», -вважає Сергій Тарасов.

Лігу страхових організацій України на заході представив віце-президент організації Сергій Тарасов.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/