ЛСОУ взяла участь у засіданні круглого столу УСПП «Автовиробництво в Україні»

11 квітня 2018 року в УСПП відбулось засідання круглого столу «Автовиробництво в Україні: від розквіту до повного знищення. Термінові кроки для порятунку галузі». Захід проходив за сприяння УСПП  та Асоціації «Укравтопром», Федерації роботодавців автомобільної галузі України.

Під час круглого столу були оприлюднені  головні відомості про стан національного автопрому, заслухано Звіт Асоціації автовиробників України, причини кризи галузі, найважливіші показники автомобільного ринку в Україні та факти, які характеризують внесок галузі в економіку України. Спікери заходу мовою цифр і фактів показали, що на сьогодні автомобілебудування в Україні практично знищено.

«Дана галузь промисловості – високотехнологічна, що забезпечує конкурентоспроможність національних економік, і так є у всьому світі. Українське виробництво може відновити та навіть наростити власні потужності – потрібні антикризові заходи з боку держави, низка податкових, митних стимулів, комплексна програма розвитку автомобілебудування. Галузеві асоціації, УСПП розробили власні пропозиції для уряду і парламенту. Власне, у Раді знаходиться вже низка законопроектів, які, в разі їх прийняття, полегшать життя українській промисловості, в тому числі – автопрому», – зазначив президент УСПП Анатолій Кінах.

Серед учасників заходу –  голова парламентського комітету з промислової політики В.Галасюк, президент УСПП А.Кінах, президент Укравтопрому М.Резнік,  голова Федерації роботодавців автомобільної галузі О.Боярин, перший заступник голови Львівської ОДА Р.Замлинський, керівники   компаній «Укравтопром», «Єврокар», «Укравто» та ін. Лігу страхових організацій України на заході представив Президент ЛСОУ Олександр Філонюк

За результатами обговорення та круглого столу було запропоновано ряд невідкладних кроків для порятунку галузі та офіційну резолюцію круглого столу.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/