ЛСОУ виступила модератором та спікером III Міжнародної конференції «Цифрові рішення для страхових компаній і банків»

25 квітня 2018 року у офісі «МАЙКРОСОФТ УКРАЇНА» відбулась III Міжнародна конференція «Цифрові рішення для страхових компаній та банків: Інтернет-Страхування, продажі, автоматизація, кібербезпека, цифровий маркетинг — 2018». Організатор заходу — Міжнародний фінансовий клуб «БАНКІР» в партнерстві з ЛСОУ та членами клубу, авторитетними експертами галузі.

Президент ЛСОУ Олександр Філонюк привітав учасників конференції та виступив модератором секції «Європейський досвід цифрового банкингу та страхування. Цифрова стратегія». Він наголосив, що українські страховики бачать перспективи розвитку галузі і шукають нові джерела розвитку. «Подальше зростання страхового бізнесу неможливе без використання європейського досвіду, практики цифрового страхування та цифрового маркетингу для підвищення ефективності продажів, кращих практик побудови відділу продажів, автоматизації страхових компаній, побудови системи інформаційної безпеки та боротьби з шахрайством та багатьох інших питань, які сьогодні озвучують наші експерти і учасники», — вважає О.Філонюк.

Сергій Тарасов, віце-президент ЛСОУ, розкрив тему електронного страхування — тенденції його розвитку та ризиків. «Цифрові технології здатні значно розширити способи взаємодії з клієнтами та допомогти у пошуку нових джерел доходу. Шлях інноваційної діяльності є надзвичайно цікавим, але водночас і складним, і відповідальним. Для досягнення успіху організаціям доцільно приділяти значну увагу вибору, обґрунтуванню та розробці стратегії змін в організації, процесам управління організаційними змінами, щоб вчасно реагувати на зміни зовнішнього і внутрішнього середовища, процесам управління знаннями, а також постійному підвищенню рівня інформаційної безпеки», — зазначив під час виступу Сергій Тарасов.

В рамках роботи секції Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко розповів про МТСБУ як лідера цифрових інновацій на страховому ринку України. Юрій Прозоров, президент Українського товариства фінансових аналітиків, представив два підходи до цифрових активів в Україні. Завершила роботу секції доповідь Олексія Турівного, керівника бізнесу небанківських продуктів ПриватБанку «Друга парадигма банківського страхування».

Також учасники розглянули цифровий маркетинг в страхуванні для підвищення ефективності продаж, найкращі практики побудови відділу продажів, бізнес — стратегії управління страховою компанією, автоматизацію страхових компаній — CRM, ERP та менеджмент клієнтів, питання побудови системи інформаційної безпеки та боротьби з фальсифікацією та ін.

Олександр Філонюк подякував організаторам III Міжнародної конференції «Цифрові рішення для страхових компаній, побажав учасникам подальших успіхів та вручив Диплом Ліги страхових організацій України «За значний внесок у розвиток страхування в Україні» Голові Міжнародного фінансового клубу «БАНКИРЪ» Олегу Капралову.