Президент ЛСОУ взяв участь у IV Форумі енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»

27 квітня 2018 року у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності провело головну подію року у сфері енергоефективності –  IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».

«Україна до 2020 року має скоротити до 9% споживання первинної енергії. Щодо використання відновлювальних джерел енергії (ВДЕ), на сьогодні країна використовує лише 2,6% і за 2 роки Уряд планує збільшити цю цифру до 11%. У той же час, Європа поставила собі завдання до 2030 року збільшити до 27% ВДЕ у кінцевому енергоспоживанні, і це є світовим трендом. Тому зменшення енергоспоживання і розвиток відновлювальних джерел енергії – це наші зобов’язання, які імплементують Україну в європейський простір і наближують до енергонезалежності», — зазначив Віце-прем’єр-міністр України–Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. За його словами, кожен відсоток зменшення споживання по енергоносіях – це додаткові технології, робочі місця, зменшення валютного навантаження на бюджет країни і впровадження якісного сервісу.

Розуміючи актуальність теми споживання первинної енергії в усьому світі та в Україні, Ліга страхових організацій України багато уваги приділяє роботі з цього питання. Минулого року Ліга страхових організацій України провела ряд офіційних зустрічей з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України щодо обговорення питання залучення страхових компаній до розвитку сфери відновлюваних технологій та виступила інформаційним партнером Тижня альтернативної енергетики «Alternative Energy Week». На думку Президента Ліги страхових організацій України Олександра Філонюка, в усьому світі проблеми енергонезалежності держави, реформи в сфері енергоефективності та енергетики є пріоритетними для національної безпеки країни, і лише ретельне вивчення  досвіду Європейських партнерів дасть можливість ознайомитися з усіма сферами ринку відновлюваної енергетики, та зрозуміти перспективи цього бізнесу для страхового ринку України.

Участь у відкритті Форуму взяли Геннадій ЗУБКО, Віце-прем’єр-міністр України–Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України; Остап СЕМЕРАК — Міністр екології та природних ресурсів України; Максим НЕФЬОДОВ, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України; Сергій САВЧУК, Голова Держенергоефективності; Віктор ГАЛАСЮК, Голова Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва;      Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ, в.о. Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки; Блерта ЧЕЛА, заступник директора ПРООН в Україні; Торстен ВЕЛЛЕРТ, керівник підгрупи «Енергетика та екологія» Групи Європейської Комісії з підтримки України та ін. Лігу страхових організацій України на заході представив Президент ЛСОУ Олександр Філонюк.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/