ЛСОУ взяла участь у конференції «Blockchain – як основний драйвер для цифрової трансформації економіки, малого та середнього бізнесу»

31 травня 2018 року Київська торгово-промислова палата спільно з ЄБРР провела конференцію «Blockchain – як основний драйвер для цифрової трансформації економіки, малого та середнього бізнесу».

Відкрили конференцію та привітали її учасників Віце-президент Київської ТПП Віталій Майстренко та голова Комітету з електронних комунікацій при ТПП України Володимир Коляденко. Вони висловили свою вдячність Європейському банку реконструкції та розвитку, який в цьому році до своєї програми дій включив перспективні для України теми, що пов’язані із розвитком цифрових технологій.

Blockchain – це спосіб зберігання даних або цифровий реєстр будь-яких операцій, упорядкованих у блоки за ланцюговим принципом. Учасники заходу зазначили, що малий та середній бізнес визнає  технологію Blockchain як можливість цифрової трансформації української економіки. Цьому сприяло стрімке розповсюдження технології, на якій функціонує система криптовалюти. Технологія дає істотні переваги, тому український бізнес має бути більше орієнтований на розробку Blockchain-рішень.

Основна мета конференції: розглянути можливості для цифрової трансформації української економіки. За результатами конференції усі учасники дійшли згоди, що інтеграція технології Blockchain у бізнес є особливо важливим процесом для підприємств, що займаються управлінням складними транзакціями або роботою з даними. Впровадження технології blockchain може стати новим етапом для кожної галузі.

Захід, що відбувся у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу зібрав керівників та власників МСП та усіх, хто бере участь у спільноті блокчейнів. Лігу страхових організацій України на заході представив віце-президент організації Сергій Тарасов.