Президент ЛСОУ взяв участь у Коопераційній сесії КМДА

5 червня 2018 року Київська міська державна адміністрація за участю ТПП України та Київської ТПП провела Коопераційну сесію та виставку-презентацію промислової продукції «Зроблено в Києві».

Відкрив роботу сесії Коопераційні можливості м.Києва та привітав учасників заходу Президент Київської ТПП Микола Засульський.

Модератором секції «Перспективи кооперації у сфері високих технологій» та з доповіддю «Інноваційні проекти, стартапи в інформаційних технологіях, в сфері інформаційної та кібербезпеки, енергозбереження, охорони довкілля  — блокчейн, інтернет-речей, смартизація, Е-медицина, штучний інтелект та ін.» виступив Голова Комітету з електронних комунікацій при ТПП України, віце-президент Київської ТПП Володимир Коляденко.

В роботі сесії, що проходила у Міжнародному виставковому центрі, взяли участь  представники КМДА; Міжнародного трейд-клубу; іноземних торгових палат з Німеччини, Грузії, Італії, Молдови, Литви, ОАЕ, Угорщини, Хорватії, Польщі; провідних промислових підприємств м. Києва, бізнесу, інноваційних площадок і центрів, High-tech офісу України.

Лігу страхових організацій на заході представив Президент організації Олександр Філонюк, який наголосив на важливості формування ефективних механізмів захисту інформаційних ресурсів та інформаційно-комунікаційних систем бізнес-сфери, а також необхідності безперервності надання послуг підприємствами, організаціями і установами в умовах інформаційного протиборства та зовнішньої агресії.

«Ліга вважає, що впровадження страхування кібер-ризиків є важливим компонентом підвищення рівня кібер-захисту вітчизняних підприємств, і  співпраця з ТПП України дає вагомі підстави для реалізації певних механізмів упередження кіберзагроз та мінімізації наслідків кібератак», — зазначив Президент ЛСОУ Олександр Філонюк.

Також у ході роботи сесії були розглянуті  питання кооперації в сфері високих технологій, ІКТ, інформаційної та кібербезпеки, штучного інтелекту, блокчейну, інтернету речей, смартпроекти, енергозбереження та енергоефективність, біотехнології, та інші нагальні питання.

Як вже повідомлялось, Ліга страхових організацій України входить до складу Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України і бере активну участь у його роботі. Перше засідання Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України відбулось у липні 2017 року.