ЛСОУ взяла участь у круглому столі «Фінансового клубу»

2 липня 2018 року «Фінансовий клуб» провів круглий стіл на тему: «Чи потрібен Україні спліт?». Модератором заходу виступив  керуючий партнер «Фінансового клубу» Руслан Чорний.

Учасники круглого столу обговорили ситуацію на ринку небанківських фінансових установ: аналіз ринку; світову практику: плюси і мінуси спліта; як буде розвиватися фінансовий ринок після прийняття закону про спліт та особливості регулювання небанківського фінансового сектора.

У заході взяли участь Руслан Демчак, заступник голови парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності; Тимур Хромаєв, глава НКЦБФР; Олександр Залєтов, член Нацкомфінпослуг; Михайло Відякин, начальник управління стратегії та реформування банківської системи НБУ; Юлія Вітка, заступник керівника проекту USAID «Трансформація фінансового сектора», представники профільних асоціацій та ін.

Як вже повідомлялось, позиція ЛСОУ з цього питання незмінна – ми підтримуємо збереження цілісності професійної команди Нацкомфінпослуг, в тому числі і у складі Національного банку України. Проте вважаємо і наполягаємо, що у такому разі треба, щоб Регулятор мав більше повноважень і був незалежним у прийнятті рішень. На думку Президента Ліги страхових організацій України Олександра Філонюка, сьогодні первинна не форма чи модель майбутнього Регулятора, а мета впровадження цих змін, підтримка учасників страхового бізнесу України та всього небанківського фінансового ринку з боку держави.  Важливі не належність страхової компанії до групи великих чи середніх страховиків, не кількість її клієнтів, а ліквідність активів, прозорість роботи, капіталізація та інші фактори, що сприятимуть зростанню страхового бізнесу та довіри. «Ми впевнені, що транспарентність і прозорість страхового ринку — необхідні умови розкриття значного потенціалу страхування в Україні, і хочемо бачити підвищення рівня довіри до галузі та зростання проникнення страхування у життя українців», — зазначає Президент ЛСОУ Олександр Філонюк.

ЛСОУ на заході представила директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова.

Відео та фото заходу — https://finclub.net/projects/kruglye-stoly/nuzhen-li-ukraine-split.html