ЛСОУ взяла участь у презентації нового страхового продукту СК «SPARE»

12 липня 2018 року Страхова компанія «SPARE» провела для своїх партнерів та клієнтів бізнес-сніданок, на якому презентувала новий страховий продукт «Особистий адвокат».

Нова програма має 4 базових пакети – «Базовий», «Стандарт», «Преміум» та «VIP» зі страховими сумами відповідно 10, 30, 60 та 120 тис. грн. За умовами договору, який укладається строком на один рік, компанія компенсує витрати на отримання юридичних послуг чи послуг адвоката в межах суми, передбаченої пакетом. Страховий платіж складає від 25 до 300 грн. на місяць в залежності від обраного пакету послуг.

Презентуючи страховий продукт «Особистий адвокат», Дарія Рогова, керуючий партнер СК «SPARE», зазначила, що офіційними акредитованими партнерами СК «SPARE», що стануть на захист інтересів клієнта, є відомі юридичні фірми та більш як 640 адвокатів, які спроможні надати юридичні послуги найвищого ґатунку.  За результатами проведеного компанією маркетингового дослідження було визначено, що оптимальною вартістю нового страхового продукту компанії опитувані громадяни вважають суму близько  5 тис. грн. на рік.

Начальник юридичного департаменту СК «SPARE» Дмитро Луценко, провів аналіз кейсів по новому страховому продукту компанії «Особистий адвокат», зосередившись на взаємодії усіх сторін договору.

Також в рамках проведеного бізнес-сніданку Страхова компанія «SPARE» разом із своїм партнером проанонсувала інноваційний для страхового ринку України страховий продукт «Страхування кібер-ризиків», який, на думку  авторів, стане новим інструментом захисту бізнесу.

Захід пройшов за підтримки громадської організації «Свідомо» та медіа-партнерів компанії.  Лігу страхових організацій України на заході представила директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова.

Фото — https://www.facebook.com/uainsurcom/