ЛСОУ взяла участь у засіданні Громадської ради при Нацкомфінпослуг

5 вересня 2018 року відбулось засідання Громадської ради при Нацкомфінпослуг. Учасники розглянули питання про виконання рішень попереднього чергового засідання Громадської ради; про участь Громадської ради у виконання заходів, передбачених у п. 1.5.15. глави 5. розділу 1 частини 2 Плану роботи Нацкомфінпослуг на 2018 рік, щодо громадського обговорення питання реформування системи захисту прав споживачів фінансових послуг в Україні. Члени Громадської ради обговорили питання про внесення змін до 41 Положення про Державний реєстр фінансових установ з метою його узгодження з Ліцензійними умовами (Постанова КМУ № 913) в частині усунення дублювання  документів та процедур повідомлення  про зміни в інформації, яка подавалась для внесення в Державний реєстр та отримання ліцензій, про необхідність продовження роботи щодо підготовки законопроекту «Про внесення змін до деяких Законів України щодо надання адміністративних послуг Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг», схваленого Розпорядженням Нацкомфінпослуг 30.06.2016 №1431.

Було розглянуто експертні пропозиції  стосовно законопроекту №8055 «Про установу фінансового омбудсмена» та питання щодо Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджений наказом Голови Нацкомфінпослуг від 27.03.2012 №18 (зі змінами)  та оприлюднення проектів документів які пропонуються для розгляду на відкритому засіданні.

Також було прийнято рішення про звернення до Нацкомфінпослуг з метою отримання результатів аудиторських звітів за 2017 рік, складених із застосуванням «Методичних рекомендацій щодо вимог до аудиторських звітів, що подаються до Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, за результатами аудиту річної звітності та звітних даних фінансових установ», та щодо законопроекту №8607 від 13.07.2018 р. стосовно спроби анулювати право споживачів на судовий захист без сплати судового збору.

Участь у засіданні взяли члени Комісії Ольга Максимчук, Денис Ястреб та Олександр Залєтов. Лігу страхових організацій України у Громадській раді при Нацкомфінпослуг представляє віце-президент організації Сергій Тарасов.

Фото — https://www.facebook.com/uainsurcom/