Президент ЛСОУ вручив Диплом «За значний внесок у розвиток страхування в Україні» Тетяні Бернатович, Президенту, керуючому партнеру «РСM Україна»

Компанія «РСМ Україна», одна з провідних аудиторських фірм на українському ринку аудиторських і консалтингових послуг, відзначила своє 25-річчя.

Лігу страхових організацій України на святковому заході, присвяченому цієї події, представив Президент ЛСОУ Олександр Філонюк. Він привітав компанію «РСМ Україна» та гостей, і побажав всім успішних проектів та нових досягнень!

Також в рамках церемонії нагородження Президент Ліги страхових організацій України Олександр Філонюк вручив Диплом ЛСОУ «За значний внесок у розвиток страхування в Україні» Тетяні Бернатович, Президенту, Керуючому партнеру «РСM Україна».

Вручаючи Диплом ЛСОУ Олександр Філонюк подякував компанії за багаторічну продуктивну співпрацю в рамках Ліги страхових організацій України та наголосив, що сьогодні співпраця небанківських фінансових установ з аудиторськими компаніями набуває нового значення, адже глибоке розуміння бізнес-процесів дозволяє передбачати можливості і виявляти проблеми ще до їх виникнення.

Компанія «РСМ Україна» була створена у 1993 році як фірма «АПіК (Аудиторські послуги та консультації)». Одним з ключових пріоритетів діяльності фірми є надання широкого спектру аудиторських послуг, послуг з надання впевненості та супутніх послуг комерційним банкам, великим державним і приватним компаніям, представникам страхового ринку. Високий професіоналізм фахівців «РСМ Україна» та їх внесок у розвиток методології аудиту отримали визнання серед української професійної та бізнес-спільноти, а також державними та регуляторними установами України.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/