ЛСОУ взяла участь у спільному засіданні Комітету з електронних комунікацій при ТПП України та Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України

12 вересня 2018 року у приміщенні Торгово-промислової палати України відбулось спільне засідання Комітету з електронних комунікацій при ТПП України та Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України.

Учасники спільного засідання обговорили план проведення та розглянули стан роботи з підготовки місяця кібербезпеки в Україні. Відповідно до плану, який було прийнято за основу, місяць кібербезпеки в Україні пройде у жовтні та буде спрямовано на надання допомогти громадськості у встановленні і підтримці повсякденних процедур, перевірок і загальної поведінки, необхідних для забезпечення безпеки в Інтернеті, на розширення цифрових навичок, на визнання кібер-шахрайства і інформування про ідентифікацію оманливого контенту, а також на ознайомлення з новими технологіями і правилами конфіденційності.

Протягом місяця кібербезпеки в Україні відбудуться конференції, форуми, круглі столи, панельні дискусії з питань кібербезпеки, спільні заходи з Малою академією наук України та вищими навчальними закладами України.

Прийняття світового і Європейського досвіду проведення місячника кібернетичної безпеки в Україні надасть дійсний поштовх в українському суспільстві до підвищення уваги до кібернетичних загроз та шляхів їх подолання.

Лігу страхових організацій України на заході представив віце-президент організації Сергій Тарасов.

Антикризовий центр кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України було створено згідно з розпорядженням президента ТПП України відповідно до пропозицій учасників круглого столу «Наймасштабніша кібератака на український бізнес: як захиститися?», що відбувся 10 липня 2017 року у ТПП України.