XVІІI Міжнародний фінансовий форум завершив свою роботу

XVІІI Міжнародний фінансовий форум, що проходив у Одесі 12–15 вересня 2018 року, завершив свою роботу. Організаторами заходу виступили  Центр бізнес-стратегій «Перспектива» та Ліга страхових організацій України.

Олександр Філонюк, Голова оргкомітету Міжнародного фінансового форуму, Президент Ліги страхових організацій України, подякував усім спікерам та гостям за особисту участь та підтримку ідей якісного реформування страхового ринку України і зазначив, що Форум — синтез професійного міжнародного досвіду та найкращих світових практик страхової справи. Президент ЛСОУ висловив впевненість, що прогресивні ідеї, озвучені на форумі, стануть джерелом подальших рішень, направлених на розвиток страхування в Україні та будуть реалізовані найближчим часом.

Цього року більшість питань, винесених на обговорення учасників Форуму, були запропоновані Оргкомітету самими учасниками. У програмі  Форуму: державне регулювання ринків фінансових послуг в Україні, зміни, тенденції та прогнози; основні драйвери, зміна пріоритетів та нові перспективи страхування в Україні; очікувані зміни і прогнозний сценарій розвитку страхового ринку.

Особливий інтерес учасників викликали засідання круглих столів  «Моторне страхування в Україні» та «Медична реформа: перші результати, наслідки, проблеми впровадження» та інші актуальні теми.

Цього року форум зібрав 150 учасників, в числі яких представники фінансового ринку України та 14 зарубіжних країн — Латвії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Канади, Нідерландів, Молдови, Білорусі, Таджикистану, Польщі, Азербайджану, Грузії та ін.

Основними завданнями Форуму є розвиток інтеграційних процесів на міжнародному ринку фінансових послуг, консолідація діяльності фінансового сектору ринку, розповсюдження передового досвіду та досягнень сучасного менеджменту, обмін новими ідеями та досвідом роботи, ділові зустрічі страховиків і розвиток партнерських відносин. За результатами роботи буде прийнято Резолюцію.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/