ЛСОУ взяла участь у зустрічі АСС з заступником Міністра охорони здоров’я України

9 жовтня 2018 року Комітет АСС з питань охорони здоров’я провів  зустріч заступника Міністра охорони здоров’я України Павла Ковтонюка та представників страхового ринку України.

Мета заходу — обговорення місця медичного страхування в рамках поточної реформи системи охорони здоров’я, а також плану роботи задля його успішного впровадження.

Виступаючи в рамках обговорення віце-президент організації Романа Навальківська ознайомила учасників з візією ЛСОУ щодо оптимального співвідношення джерел фінансування при трансформації системи охорони здоров`я та місця ДМС в цих процесах та зазначила щодо необхідності податкового стимулювання роботодавців.

На думку ЛСОУ, стимулом для розвитку ДМС є перш за все визначення його місця та ролі в системі охорони здоров’я шляхом чіткого розподілу медичних послуг на ті, що покриваються за рахунок державного бюджету та ті, які потребуватимуть додаткового фінансування за рахунок ДМС. Також віце-президент ЛСОУ зазначила, що страхові компанії-члени Ліги страхових організацій України виступають за прозорі та чесні правила ведення бізнесу, та нагадала, що за результатами аналізу, проведеного експертами ЛСОУ, домогосподарства готові залучати додаткові кошти в систему.

Заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк презентував бачення МОЗу щодо етапів реформи та ролі ДМС у процесах реформування галузі, навів переваги залучення ДМС населенням.  «Ми повинні додати в систему один важливий елемент – це страхування», — зазначив П.Ковтонюк.

Лігу страхових організацій України на зустрічі представили віце-президент організації Романа Навальківська та директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова.

Нагадаємо, що реформа розпочалась з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, а само Міністерство працює йдучи ланка за ланкою, реформуючи первинну, амбулаторну та стаціонарну допомогу.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/