ЛСОУ взяла участь у засіданні Комітету захисту прав споживачів фінансових послуг Громадської ради при Нацкомфінпослуг

10 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання Комітету захисту прав споживачів фінансових послуг Громадської ради при Нацкомфінпослуг.

«Опрацювання інформаційного повідомлення щодо механізмів захисту прав споживачів фінансових послуг, їх права і можливості урегулювання спірних питань, що виникають у процесі надання фінансових послуг, та проведення засідання за круглим столом «Сучасний стан системи захисту прав споживачів фінансових послуг в Україні та шляхи її реформування» є важливими кроками на шляху підвищення стандартів у сфері забезпечення захисту прав споживачів фінансових послуг», — вважає віце-президент ЛСОУ Сергій Тарасов.

Учасники засідання Комітету захисту прав споживачів фінансових послуг розглянули питання по виконання рішень попереднього чергового засідання від 05.09.2018 р.; про виконання Плану роботи Комітету на 2018 рік у вересні; про організацію запланованого заходу засідання за круглим столом «Сучасний стан системи захисту прав споживачів фінансових послуг в Україні та шляхи її реформування». Також відбулось обговорення проекту «Інформаційного повідомлення щодо механізму захисту фінансовою установою прав споживачів та порядок урегулювання спірних питань, що виникають у процесі надання фінансової послуги».

Проекти інформаційного повідомлення та програми засідання за круглим столом винесено на розгляд чергового засідання Громадської ради при Нацкомфінпослуг.

Крім цього, прийнято рішення щодо створення тимчасової робочої групи для вирішення проблемних питань на ринку ОСЦПВВНТЗ та щодо створення тимчасової робочої групи для підготовки пропозиції проекту ЕБРР стосовно гармонізації оподаткування учасників ринку страхування життя та ринку пенсійного забезпечення.

Лігу страхових організацій України у Комітеті представляє віце-президент організації Сергій Тарасов.