ЛСОУ взяла участь у ІІІ Міжнародному форумі «INNOVATION MARKET»

21-22 листопада 2018 року у Київському Міжнародному Виставковому Центрі відбувся ІІІ  Міжнародний форум «INNOVATION MARKET». Мета заходу — впровадження інновацій в економіку, пошук та залучення інвестицій для інноваційних проектів і програм.

У рамках Форуму відбулася конференція «Digital transformation banks & finance 2018», організатором якої виступив Міжнародний фінансовий клуб «Банкір». В програмі – інновації та нові тренди у сфері онлайн-платежів, питання автоматизації і CRM, сучасні цифрові технології, ефективне використання чат-ботів задля збільшення конверсії та мінімізації витрат та ін. Серед спікерів заходу – член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов, президент Української асоціації платіжних систем Антоніна Мурашко, директор з маркетингу  СК «ПРОВІДНА» Владислав Новак та ін. Від Ліги страхових організацій України  взяли участь віце-президент Сергій Тарасов та директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова.

Захід пройшов за підтримки Кабінету міністрів, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства освіти та науки, Національної академії наук. У виставковій зоні Іnnovation Market продемонстровані інноваційні ідеї, проекти, винаходи та розробки. У виставковій зоні Іnnovation Market продемонстровані інноваційні ідеї, проекти, винаходи та розробки. Під час форуму відбулась презентація Стратегії інноваційного розвитку України до 2030 року, а також Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів Малої академії наук, на якій школярі з усіх областей представили понад 100 розробок і винаходів, що можуть поліпшити чи значно здешевити існуючі технології, а також запропонують нові рішення в екології, матеріалознавстві, будівельній сфері тощо.

Міжнародний форум «INNOVATION MARKET» проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 864-р Про проведення Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET». Це місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно – фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/