ЛСОУ взяла участь у презентації аналітичного огляду ICU

22 листопада 2018 року аналітичний департамент ICU провів щоквартальну презентацію аналітичного звіту по макроекономіці, банківському сектору та ринку внутрішнього боргу України.

Спікери ICU дали оцінку поточної макроекономічної ситуації та перспектив на 2019 рік; прокоментували тему державного боргу і фінансування бюджету та  очікування на 2019 рік; а також презентували огляд банківського сектору: прогноз ставок, ліквідності та динаміки кредитування. За прогнозами аналітиків ICU, до кінця року запозичення будуть стриманими, у невеликих обсягах та зі збереженням ставок, проте  визначальною буде політична складова.

В кінці  заходу відбулась сесія питань-відповідей.

Лігу страхових організацій України на заході представили Президент ЛСОУ Олександр Філонюк та віце-президент ЛСОУ Сергій Тарасов.

Нагадаємо, що в рамках проекту «Відкрите страхування» Ліга страхових організацій України проводить дослідження та прогнозування ринку страхових послуг з урахуванням макроекономічних показників і прогнозів національних фінансових інститутів та міжнародних фінансових інституцій.