ЛСОУ взяла участь у першому засіданні Робочої групи з організації проведення аудиту у разі нанесення шкоди кібернетичним мережам і системам користувачів

21 грудня 2018 року в приміщенні ТПП України відбулося перше засідання Робочої групи з організації проведення аудиту і сертифікації та надання висновків щодо форс-мажорних обставин у разі нанесення шкоди кібернетичним мережам і системам користувачів.

Учасники засідання розглянули правові аспекти визнання форс-мажором зараження комп’ютерів вірусом, обговорили та схвалили план заходів з формування умов страхування кіберризиків.

Участь у засіданні взяли: В.Коляденко, Голова комітету з електронних комунікацій при ТПП України, Голова антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України; О.Гайдук, Заступник Голови комітету з електронних комунікацій при ТПП України; О.Барановський, Заступник голови антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України, Директор Київської Кібер Академії, регіональний представник ISACA; А.Клікіч, Секретар антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України та інші. Лігу страхових організацій України на заході представив віце-президент організації Сергій Тарасов.

Робочу групу було створено відповідно до рішення спільного засідання Комітету з електронних комунікацій при ТПП України та Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України від 12 грудня 2018 року.