ЛСОУ взяла участь у зустрічі з заступником Міністра охорони здоров’я України

31 січня 2019 року в American Chamber of Commerce in Ukraine за участі ЛСОУ та представників страхових компаній відбулась зустріч з заступником Міністра охорони здоров’я України Павлом Ковтонюком.

Учасники обговорили норми проекту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання проведення пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для амбулаторно-поліклінічної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги», заслухали підхід Міністерства охорони здоров’я України до формування пакету послуг «Безкоштовної діагностики» та ролі страхових компаній у системі охорони здоров’я починаючи з  2020 року — коли працюватимуть нові правила на всі види медичних послуг. «Наша позиція послідовна: добровільне страхування буде важливою складовою нової системи», — зазначив заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк.

Від Ліги страхових організацій України участь у заході взяли Голова Комітету ЛСОУ з питань медичного страхування Тетяна Бутківська, Генеральний директор СК «Нафтагазстрах» Антон Кіяшко, Голова Правління СК «ІнтерЕкспрес» Віктор Кушнір, виконавчий директор та заступник Голови Правління по корпоративним та особистим видам страхування СК «ПРОВІДНА» Леся Щербакова, віце-президент ЛСОУ Романа Навальківська та директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ  Ірина Денисова.

Планується, що запуск нової моделі фінансування на рівні спеціалізованої допомоги — програми «Безкоштовна діагностика» — відбудеться вже цього року. Діагностичні послуги будуть оплачуватися за моделлю — «гроші йдуть за пацієнтом». Це означає, що пацієнт має право отримати їх безкоштовно, а оплата у медичний заклад надійде від НСЗУ.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/