ЛСОУ взяла участь у конференції EY «Страховий ринок. Регуляторні виклики та цифрові можливості»

Глобальний сектор страхування має величезний потенціал. Про це та питання впровадження міжнародних вимог у страховому бізнесі в Україні говорили спікери та учасники заходу «Страховий ринок. Регуляторні виклики та цифрові можливості», організованого та проведеного EY 1 лютого 2019 року.

Заступник директора Департаменту стратегії та реформування НБУ Михайло Відякін розповів про очікувані реформи і законопроекти, що можуть суттєво змінити існуючий регуляторний ландшафт страхового ринку. Міжнародні експерти-спікери EY розглянули ключові аспекти, виклики та підходи до впровадження Директиви Solvency II, IFRS 17 «Страхові контракти» та Загального регламенту про Захист даних (GDPR).

У другій частині семінару експерти EY оглянули рішення Data & Analytics (DnA) для страхових компаній із застосуванням машинного навчання, можливості розумної автоматизації бізнес-процесів. Жваве обговорення викликало питання страхування кібер-ризиків у світі та основних поточних складнощів щодо реалізації такого продукту на українському ринку. Консультанти EY разом із продуктовою ІТ-компанією CS розглянули можливості автоматизації стандартів IFRS 9 та IFRS 17.

Від Ліги страхових організацій України участь у заході взяли директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ  Ірина Денисова та представники страхових компаній-членів ЛСОУ.

Інформація про компанію EY

EY є міжнародним лідером із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування.

Сьогодні компанія EY є міжнародною організацією, що має 728 офісів в 150 країнах світу. Доходи компанії в 2018 фінансовому році склали 34,8 млрд доларів США. Колектив компанії нараховує 260 000 людей в різних країнах світу, яких об’єднують спільні цінності та високі стандарти якості послуг. Знання та якість послуг, які надає EY, сприяють зміцненню довіри і впевненості на ринках різних країн у всьому світі. EY формує команду видатних лідерів, під чиїм управлінням колектив компанії виконує взяті на себе зобов’язання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому.

Назва EY відноситься до глобальної організації та може відноситися до однієї чи декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, – є компанією, що обмежена відповідальністю її учасників, і не надає послуг клієнтам. Дізнайтеся більше на сайті: ey.com