ЛСОУ пропонує залишити без змін розмір мінімальних страхових сум для експлуатанта аеропорту

5 лютого 2019 року відбулось відкрите засідання Нацкомфінпослуг. на  порядку денного якого питання про погодження із зауваженнями проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку і правил здійснення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації». Лігу страхових організацій України на засіданні представила віце-президент ЛСОУ Романа Навальківська.

Згідно з Пояснювальною запискою до проекту постанови КМУ, його мета –  оптимізація рівнів мінімальних страхових сум (лімітів відповідальності) по  страхуванню відповідальності експлуатанта аеропорту (аеродрому, вертодрому) та сертифікованих суб’єктів наземного обслуговування за шкоду, заподіяну третім особам; а також приведення до єдиної грошової одиниці виміру страхових сум, окрім випадків, коли ці суми визначені європейськими нормами.

ЛСОУ вважає, що пропозиція викласти пункт 74 Проекту у редакції, що передбачає для експлуатанта аеропорту (аеродрому, вертодрому), постійного злітно-посадкового майданчика мінімальну страхову суму 5 млн. грн. не відповідає реальним ризикам певних класів аеропортів. Наприклад, сьогодні відповідно до норм існуючої Постанови КМУ №676 діюча мінімальна страхова сума (ліміт відповідальності), для аеропортів, що використовують аеродроми за класифікацією ICAO з кодовими літерами «Е» та «F» складає 110 000 000 в доларах США за офіційним обмінним курсом НБУ.

Таким чином, на думку ЛСОУ, зменшення рівнів мінімальних страхових сум (лімітів відповідальності) є економічно недоцільними з точки зору захисту державних інтересів, оскільки сплачувати можливі великі збитки за пошкодження повітряних суден з вини державних та комунальних підприємств — експлуатантів аеропорту або їх субпідрядників доведеться з державного або місцевих бюджетів.

Нагадаємо, що Ліга страхових організацій України на початку січня 2019 року направила свої зауваження та пропозиції до Міністерства Інфраструктури. У своєму листі ЛСОУ зазначила, що запропоноване фінансово-економічне обґрунтування до проекту Постанови ґрунтується лише на показниках пасажиропотоку та не бере до уваги той факт, що експлуатанти аеропорту (аеродрому, вертодрому) та сертифіковані суб’єкти наземного обслуговування надають послуги з обслуговування повітряних суден, вартість яких сягає мільйонів доларів США, та несуть відповідальність за орнітологічне забезпечення захисту території аеропорту (аеродрому, вертодрому) від птахів, яке є одним з найбільш важливих завдань для забезпечення безпеки польотів, тощо.

Враховуючи вищезазначене, ЛСОУ пропонує залишити розмір мінімальних страхових сум відповідно до чинної редакції Постанови Кабінету Міністрів України  «Про внесення змін до Порядку і правил здійснення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації» від 06 вересня 2017 р. № 676.