Ліга страхових організацій України провела засідання Президії

21 березня 2019 року Ліга страхових організацій України провела засідання Президії ЛСОУ. Президент ЛСОУ Олександр Філонюк проінформував присутніх про діяльність Ліги страхових організацій України за звітний період, зазначивши активізацію роботи в Комітетах ЛСОУ.

Запрошений на засідання Президії ЛСОУ Член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов розкрив питання щодо проектів розпоряджень Нацкомфінпослуг „Про затвердження Змін до Положення про обов’язкові критерії і нормативи достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика”, оприлюднений на сайті Нацкомфінпослуг 13 лютого 2019 року, і „Про затвердження Змін до Методики формування страхових резервів за видами страхування, іншими, ніж, страхування життя, та визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 13 листопада 2003 року №123”, оприлюднений на сайті Нацкомфінпослуг 21 лютого 2019 року, та відповів на запитання страховиків.

В рамках роботи засідання Президії було розглянуто питання про стан обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів і затверджено Порядок денний наступного засідання Президії Ліги.

Також, Члени  Президії одноголосно підтримали питання щодо прийняття до складу Президії ЛСОУ Страхової компанії «Раритет».

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/