ЛСОУ вітає переможців та призерів «Фінансового Оскара-2018»!

3 квітня 2019 року журнал «Бізнес» провів нагородження кращих представників страхового, банківського та інвестиційного ринків України. У кожній номінації визначають трьох переможців, які отримують дипломи за перше, друге і третє місця.

Страхова компанія  «PZU Україна» стала переможницею у номінації «АГРОубезпечення» за досягнення у сфері страхування аграрних ризиків та обслуговування АПК, 3 місце у цій номінації отримала СК «АСКА».

Марина Авдєєва,  керуючий акціонер  СК «Арсенал Страхування», посіла 2 місце у номінації «Особистість страхового ринку».

3 місце у номінації «Найпрофесійніша страхова компанія» отримала Страхова компанія «Альфа Страхування».

У номінації «Автостраховик року. Автоцивілка» 3 місце посіла СК «Провідна» — 153,1 млн грн (виплати — 115,4 млн грн), а 5 місце СК «УНІКА» — 136,6 млн грн (виплати — 78,3 млн грн).

За результатами рейтингу перше місце у номінації У номінації «Автостраховик року. КАСКО» посіла страхова компанія «Арсенал Страхування», що входить в Топ-3 найбільших страховиків з автострахування. Наразі СК застраховано по КАСКО понад 25 тис. автомобілів, з яких 75% — легкові. СК «УНІКА», 4 місце у номінації, відшкодовують збитки на суму до 25 тис. грн без огляду авто та візитів клієнта до офісу страхової компанії.

У номінації «Лідер медицини» переможцями стали відразу чотири страховика-члена ЛСОУ. Страхова компанія «Провідна» посіла друге місце рейтингу. Страхова компанія «Нафтагазстрах» зайняла 3 місце у рейтингу, СК «Альфа Страхування» — 4 місце та СК «УНІКА» — 5 місце у рейтингу за досягнення у сфері добровільного медичного страхування.

Переможцями за досягнення на ринку страхування життя стали чотири страховики-члени ЛСОУ. 2 місце у номінації «Хранителі життя» посіла «УНІКА Життя», 4 та 5 – СК «PZU Україна Страхування життя» та СК «АСКА Життя».

Ліга страхових організацій України вітає страховиків-членів ЛСОУ – переможців та призерів «Фінансового Оскара-2018»!

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/