ЛСОУ заслухала Публічний звіт Голови Нацкомфінпослуг за 2018 рік

10 квітня 2019 року у приміщенні Нацкомфінпослуг у формі відкритого засідання Комісії Голова Нацкомфінпослуг Ігор Пашко та Члени Комісії презентували Публічний звіт «Про діяльність Нацкомфінпослуг за 2018 рік».

Учасники засідання заслухали підсумки діяльності ринку небанківських фінансових установ за 2018 рік та приклади удосконалення діяльності регулятора та підвищення ефективності державного нагляду у 2016–2018 рр.; розглянули питання створення сприятливих умов для зміцнення та сталого розвитку ринків небанківських фінансових послуг, підвищення рівня фінансової інклюзії та захисту інтересів споживачів, ознайомились з результатами нормативно-правової роботи та міжнародної співпраці Нацкомфінпослуг; організаційним, кадровим та фінансовим забезпеченням діяльності  Нацкомфінпослуг та іншими нагальними питаннями. Після звіту учасники засідання мали змогу задати запитання по окремих напрямках роботи комісії.

У засіданні взяли участь представники Нацкомфінпослуг, Національного банку України, Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, експерти та представники ЗМІ. Лігу страхових організацій України представила директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова.

Публічний звіт «Про діяльність Нацкомфінпослуг за 2018 рік» — https://www.nfp.gov.ua/files/ZVIT2017/Публічний%20звіт%202018%20-%20на%20сайт.pdf