ЛСОУ увійшла до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу

7 червня 2019 року відбулось дев’яте засідання Громадської ради при Держфінмоніторингу. Віце-президент ЛСОУ Романа Навальківська, Заступниця Голови Громадської Ради, увійшла до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу.

Також члени Громадської ради обговорили зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та розглянули Типове положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації.

Нагадаємо, що Громадська рада при Держфінмоніторингу створена для вивчення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері запобігання та протидії відмиванню доходів та фінансуванню тероризму.

Згідно з Положенням про Громадську раду при Державній службі фінансового моніторингу України, склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких унесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб, при цьому строк повноважень складу Громадської ради – два роки. До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Нагадаємо, що Ліга страхових організацій України активно співпрацює з Держфінмоніторингом з 2003 року. Романа Навальківська, віце-президент ЛСОУ, працює заступником Голови Громадської Ради з 30.09.2015 р.