ЛСОУ взяла участь у засіданні Координаційної ради Платформи Національної стратегії охорони здоров’я України

29 липня 2019 року в залі засідань Українського союзу промисловців і підприємців відбулось засідання Координаційної ради Платформи Національної стратегії охорони здоров’я України за участі представників Офісу президента.

Представники фармацевтичних, страхових, медичних асоціацій, Національної академії медичних наук, лікарської та наукової громади виступили за прискорення розробки щорічної Національної доповіді про стан здоров’я населення та ефективність функціонування системи охорони здоров’я України. За вимогами ВООЗ така доповідь повинна формуватися щорічно, і обов’язково – із науковим супроводом. Багато уваги в рамках засідання приділялося поточній ситуації в медицині.

Лігу страхових організацій України представила Тетяна Бутківська, Голова Комітету ЛСОУ з питань медичного страхування та Співголова Координаційної ради, яка виступила перед учасниками засідання і запропонувала в рамках дотримання плану роботи Координаційної ради Платформи Національної стратегії охорони здоров’я України на 2019 рік розпочати більш активну роботу, направлену на формування робочих груп і участь у них профільних експертів по компонентах, зазначених в Засадах  Національної стратегії охорони здоров’я. Тетяна Бутківська наголосила, що робота над ситуаційним аналізом стану здоров’я населення та ефективністю  охорони здоров’я України є структурним елементом формування і реалізації Стратегії охорони здоров’я, та закликала учасників не лише констатувати факти і недоліки сьогоднішнього стану охорони здоров’я України, але й  долучатися до ефективної роботи над щорічною Національною доповіддю про стан здоров’я населення країни.

На засіданні було вирішено підготувати та передати в Офіс президента спільну позицію медичної спільноти щодо засад Стратегії розвитку системи охорони здоров’я в країні, пропозиції щодо кандидатур на посаду очільника МОЗ. Планується, що Координаційна рада невдовзі оприлюднить своє звернення до Президента України, новообраної Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо підготовки Національної доповіді, розвитку медичної науки та освіти.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/