XIX Міжнародний фінансовий форум розпочав свою роботу в Одесі

XIX Міжнародний фінансовий форум учасників страхового ринку, організаторами якого виступили Центр бізнес-стратегій «Перспектива» за підтримки Ліги страхових організацій України, розпочав свою роботу в Одесі.

Відкрив роботу Форуму Олександр Філонюк, Голова Оргкомітету, Президент Ліги страхових організацій України, який зазначив, що тематика цьогорічного форуму присвячена сучасному стану фінансового і страхового ринків України та Європи в умовах законодавчих  змін.

Традиційно Форум дасть можливість обмінятися професійним досвідом, обговорити актуальні питання страхового ринку України, а також розширити коло особистих контактів.

Роботу Форуму розпочала дискусія «Стан, тенденції, динаміка та державне регулювання фінансових ринків. Міжнародний досвід та українські страхові реалії», спікерами якої виступили Ігор Пашко, Голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг; Міхаель Брандштеттер, директор департаменту по зв’язках з Центральною та Східною Європою, Австрійський страховий союз; Олександр Мартиненко, керівник підрозділу з фінансового аналізу корпорацій ICU та ін.

Продовжить роботу Форуму вернісаж ІТ Road Show: «Нові технологічні рішення, як можливості для бізнесу. Кібер-ризики та безпека страхування».

Основними завданнями Форуму є консолідація діяльності фінансового сектору ринку, розповсюдження передового досвіду та досягнень сучасного менеджменту, обмін новими ідеями та досвідом роботи, ділові зустрічі страховиків і розвиток партнерських відносин.

Форум, що проходитиме з 12 по 15 вересня 2019 року у Одесі, спрямований на підтримку ефективної інтеграції України в ключові міжнародні фінансові системи, діючи на рівні публічного діалогу та особистих контактів між провідними експертами, бізнесменами і журналістами, набув рівня вагомої міжнародної події в страховій справі.

Фото заходу — https://www.facebook.com/uainsurcom/