До уваги страховиків!

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Нацкомфінпослуг “Про внесення змін до Характеристики та класифікаційних ознак видів добровільного страхування” (далі – проект розпорядження).

Проект розпорядження розроблено з метою приведення окремих положень Характеристики та класифікаційних ознак видів добровільного страхування, затверджених розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 09.07.2010 № 565, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 16.11.2010 за № 1119/18414, у відповідність із Законом України „Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи” та пунктом 21¹ частини четвертої статті 6 Закону, викладеним у редакції згідно із Кодексом України з процедур банкрутства.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем оприлюднення проекту акта, за адресою Нацкомфінпослуг: поштою – 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 3; електронною поштою:  methodology@nfp.gov.ua або через вебсайт Нацкомфінпослуг сторінка: “Електронна взаємодія” –Електронна канцелярія.

Проєкт розпорядження

Пояснювальна записка до проєкту розпорядження

Порівняльна таблиця до проєкту розпорядження