ЛСОУ взяла участь у заході від Проекту USAID «Як можна покращити ставлення споживачів до страхового ринку?»

23 січня 2020 року Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» спільно з Громадською організацією «Інститут Громадянських Свобод» провели захід «Як можна покращити ставлення споживачів до страхового ринку?».

На заході було презентовано спільну ініціативу Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та Громадської організації «Інститут Громадянських Свобод» щодо створення нового механізму альтернативного вирішення спорів між споживачами та страховими компаніями, та підписано відповідну Грантову угоду. Такі кроки, на думку організаторів, сприятимуть  покращенню взаєморозуміння та відносинам між споживачами та страховими компаніями.

Також на заході було представлено результати дослідження практики врегулювання страховими компаніями скарг споживачів, яке було проведено на замовлення Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» у травні 2019 року та у якому взяли участь 30 страхових компаній (23 компанії –  Non-Life страхування та 7 компаній – Life страхування).

Участь у заході взяли фахівці страхових компаній, що опікуються питаннями врегулювання скарг споживачів страхових послуг, експерти Проекту USAID, представники ЗМІ та ін. Лігу страхових організацій України на заході представив Президент ЛСОУ Олександр Філонюк.