ЛСОУ взяла участь у звітно-виборчій конференції членів Київської ТПП

5 лютого 2020 року відбулась звітно-виборча конференція членів Київської торгово-промислової палати. Учасники підбили підсумки діяльності Палати за 2015-2019 роки та обрали нові керівні органи.

За результатами відкритого голосування президентом Київської торгово-промислової палати було обрано Засульського Миколу Васильовича. Також до порядку денного заходу були включені доповідь про підсумки роботи організації за 2015-2019 роки, звіт Ревізійної комісії, обговорення перспективних напрямків роботи, питання щодо обрання президента та керівних органів, і нагородження активних членів Палати.

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков привітав Миколу Засульського із перемогою та зазначив, що Київська торгово-промислова палата своєю діяльністю показує чудовий приклад як треба розвиватися.  «У Київської торгово-промислової палати склалася дуже класна команда. Команда, яка любить традиції, яка працює системно, але яка думає і мріє про майбутнє, яка апелює тим, що хоче бути корисною для українського бізнесу. Я хотів би подякувати всьому колективу на чолі з Миколою Васильовичем, всім членам, всьому активу Палати і хотів би, щоб ви наступні 5 років нарощували членство, щоб на міжнародній арені Київська торгово-промислова палата звучала як провідна організація, що задає тренди».

За звітний період Київська ТПП здійснювала свою діяльність згідно Закону України Про торгово-промислові палати та Статуту. Палата сприяла економічному розвитку столичного регіону, працювала як потужний сервісний центр по наданню замовникам широкого спектру послуг.

Ліга страхових організацій України активно співпрацює з Київською торгово-промислової палатою та входить до комітетів і профільних робочих груп організації.

На сьогодні Київська торгово-промислова палата поєднує представників різних галузей бізнес-спільноти. Це і будівельні організації, і банки, юридичні та логістичні компанії, — усього 18 напрямків, а головне — це промислові підприємства та представники торгівлі. З’явилися і нові члени, які представляють інноваційну економіку – ІТ-сектор, електронну комерцію, кібербезпеку тощо. В цілому, упродовж 5 років прийнято 574 організації.