Шановні колеги!

17 вересня 1993 року було створено Комітет у справах нагляду за страховою діяльністю (Укрстрахнагляд) з наданням йому відповідних функцій і повноважень щодо державного регулювання страхової діяльності.

Це був перший уповноважений орган страхового нагляду Незалежної України, центральний орган виконавчої влади, що підпорядкувався Кабінету Міністрів України.

Сьогодні Ліга страхових організацій України відзначає важливу роль Комітету і особисто його Голови Ігоря Яковенка та команди в розбудові вітчизняного страхування. В період діяльності Комітету з 1993 по 1999 р. були прийняті важливі закони, постанови та інші нормативні акти, які і сьогодні є актуальними.

Неодноразово ЛСОУ виступала з ініціативою введення Дня страховика. Але незважаючи на те, що в Україні офіційно День страховика як свято так і не затверджено

Ліга страхових організацій України вітає усіх учасників страхового ринку України!  Зі святом, дорогі наші страхувальники, вигоданабувачі, застраховані, державні службовці, спеціалісти і керівники страхових (перестрахових) організацій, страхові брокери, страхові агенти, аварійні комісари, аджастери, сюрвеєри, диспашери, актуарії, працівники економічних вузів, які здійснюють підготовку спеціалістів у галузі страхування.

Нехай не тільки цей день, але і все Ваше життя буде сповнене миру, радості, надії і добра!