4 листопада 2020 року керівництво та учасники Ліги страхових організацій України взяли участь у зустрічі з керівництвом Національного банку України, Міністерства цифрової трансформації України та Міжнародної фінансової корпорації (IFC)

4 листопада 2020 року керівництво та учасники Ліги страхових організацій України взяли участь у зустрічі з керівництвом Національного банку УкраїниМіністерства цифрової трансформації України та Міжнародної фінансової корпорації (IFC), яка є частиною Групи Світового банку, щодо запуску роботи над Національною стратегією фінансової інклюзії в Україні. Цей проєкт реалізовується в партнерстві та за фінансування Державного секретаріату економічних справ Швейцарії (SECO) та Фонду ефективного корпоративного управління уряду Великої Британії в Україні (GGF).

В ході зустрічі Головою Національного банку України Кирилом Шевченком окреслено напрямки та кроки для системного підвищення рівня фінансової інклюзії в українському суспільстві. Передбачається, що будуть враховані найкращі міжнародні практики та поточний стан розвитку фінансової інклюзії в Україні.

Віце-президент ЛСОУ Олександр Залєтов зазначив, що реалізація Національної стратегії фінансової інклюзії в Україні, яку ініціював НБУ, дозволить сфокусувати розвиток страхового ринку на пріоритетних напрямках: дистанційні канали укладення договорів страхування, збільшення різноманітності страхових послуг в роздрібному сегменті, захист прав споживачів і підвищення фінансової грамотності в сфері страхування. Зазначене сприятиме зростанню на страховому ринку нових робочих місць та обсягу податкових надходжень страховиків до державного та місцевих бюджетів.

Представники ЛСОУ увійшли до складу Робочої групи з розробки вищезазначеної стратегії.

ЛСОУ висловлює свою подяку Національному банку України за надзвичайно корисну зустріч та сподівається на швидку розробку та ефективне впровадження Стратегії фінансової інклюзії в Україні!