30 листопада 2020 року керівництво та учасники Ліги страхових організацій України взяли участь у нараді «Фінансові продукти» в рамках роботи над Національною стратегією фінансової інклюзії в Україні, організованою Національним Банком України та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Віце-президент ЛСОУ Олександр Залєтов зазначив, що на сьогоднішній день основними драйверами розвитку ринку InsurTech в країнах світу є високий рівень конкуренції на страховому ринку і загальна цифровізація під впливом пандемії СOVID-19. Сучасні страховики прагнуть відповідати зростаючим потребам клієнтів, а з іншого, повсюдний перехід продажів в онлайн, зростання числа мобільних пристроїв, розвиток телематики дозволяють пропонувати клієнтам новий рівень сервісу і персоналізації страхового продукту. В цих умовах внесення змін до законодавства та приведення бізнес-процесів страховиків до вимог цифрової економіки є невідмінною складової фінансової інклюзії.

ЛСОУ висловлює свою подяку Національному банку України за надзвичайно корисну зустріч та сподівається на швидку розробку та ефективне впровадження Стратегії фінансової інклюзії в Україні!