1 грудня 2020 року керівництво та учасники Ліги страхових організацій України взяли участь у нараді «Цифрові фінансові послуги» в рамках роботи над Національною стратегією фінансової інклюзії в Україні, організованою Національним Банком України та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Віце-президент ЛСОУ Олександр Залєтов зазначив, що існуюча практика обміну інформацією в електронному вигляді не звільняє страхувальника від надання всіх документів для страхової виплати на паперовому носії. Зазначені проблеми перешкоджають забезпеченню страхового захисту, особливо в малонаселених і віддалених населених пунктах, і ведуть до істотних витрат страхувальників на реалізацію свого права на страхове відшкодування (витрати на отримання та пересилання документів, надання пошкодженого майна для огляду страховику тощо). Особливо затребуваною це стало в період самоізоляції, коли відвідати офіс страхової компанії вкрай важко. Тому для підвищення фінансової інклюзії страхових послуг запропоновано створити регуляторне середовище, в якому купити або пролонгувати страховий поліс, внести до нього зміни, зареєструвати заяву про настання страхового випадку можна буде повністю в дистанційному режимі.

ЛСОУ висловлює свою подяку Національному банку України за надзвичайно корисну зустріч та сподівається на швидку розробку та ефективне впровадження Стратегії фінансової інклюзії в Україні!