Дорогі друзі!

Ліга страхових організацій України щиро вітає редакцію Фінансово-економічного тижневика «Україна Бізнес Ревю» з 30-річчям видання!

«Україна Бізнес Ревю» не просто найстарше друковане ділове видання фінансового  ринку, міжнародної спільноти і приватних компаній різних сфер економіки, а і автор та бізнес-партнер низки успішних суспільно значимих Міжнародних проектів. Завдяки професійному підбору оглядових та аналітичних матеріалів, інформації про досягнення, проблеми та перспективи розвитку фінансового ринку «Україна Бізнес Ревю» відома не лише в Україні, але і в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

Протягом багатьох років, що Ліга страхових організацій України має честь співпрацювати з Вами, Ваша невичерпна енергія заряджає страховий ринок України на нові звершення, а високий професіоналізм і працездатність творять впевнену перспективу процвітання страхової галузі.

Сьогодні «Україна Бізнес Ревю» не просто займає нішу солідного ділового видання, що містить інформацію для роботи фінансового ринку, а є рупором ринку, об’єднань представників фінансового ринку, міжнародної спільноти і приватних компаній різних сфер економіки. Висока кваліфікація журналістського і аналітичного складу газети дозволяє не тільки давати аналітичну оцінку фінансових подій в Україні, а й формувати та активно впливати на громадську думку.

Сподіваємося, що енергійність, глибокі знання проблем галузі та об’єктивне висвітлення проблем страхового ринку і надалі здобуватимуть заслужений авторитет і повагу до Вас серед колег по страховій справі.

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого долі видання та плідної професійної діяльності були серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. І нехай  дружні привітання колег-страховиків додаватимуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Зі святом, дорогі наші колеги!