Ліга страхових організацій України взяла участь в обговоренні питання запровадження в Україні екологічного страхування

04 березня 2021 року в Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування відбулась робоча зустрічі з обговорення питання розробки законопроекту «Про запобігання і відшкодування екологічної шкоди».

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання у сфері екологічної безпеки, фінансової відповідальності підприємств та ліквідації наслідків їх діяльності. Основний акцент було зроблено на запровадженні в Україні екологічного страхування, визначенні переліку його суб’єктів та об’єктів, необхідністі аналізу статистичних даних та світового досвіду з даного питання.

Романа Навальківська, віцепрезидент ЛСОУ зазначила, що Ліга страхових організацій України в своїй діяльності неодноразово виступала з ініціативою запровадження екологічного страхування та підтримує прийняття проекту Закону України «Про екологічне страхування» з метою встановлення єдиних умов та порядку його здійснення, регулювання відносин у цій сфері та відшкодування шкоди, заподіяної довкіллю, життю та здоров’ю людей унаслідок аварійного забруднення навколишнього природного середовища.

Участь у нараді взяли представники Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, Програми розвитку ООН в Україні, професійних об’єднань страхового ринку.